Maszynki do strzyżenia włosów

Bardzo dużo panów lubi nosić krótkie, równo przystrzyżone włosy. Idealnym dla nich rozwiązaniem jest stosowanie maszynki do strzyżenia. Dzięki niej mogą bowiem w dowolnym momencie podjąć decyzję o skróceniu nieco swoich włosów i nie muszą w tym celu umawiać się na wizytę u fryzjera, tylko mogą to zrobić samodzielnie w swoim domu. W AFG Market znajdziesz dużo różnego typu maszynek do strzyżenia, różnych producentów. Różnią się one pomiędzy sobą m.in. sposobem zasilania oraz funkcjami. Jak wybrać najlepszą maszynkę do strzyżenia włosów?

Sposób zasilania maszynki do strzyżenia włosów

Wybierając maszynkę do strzyżenia włosów warto jest zacząć od zwrócenia uwagi na to, w jaki sposób jest zasilana. Do wyboru są trzy możliwości: zasilanie sieciowe, zasilania akumulatorowe i zasilanie akumulatorowo-sieciowe. Najbardziej praktycznym rozwiązaniem jest wybór tej ostatniej możliwości. Dzięki temu można korzystać zarówno z urządzenia, które jest podpięte na kablu do zasilania, jak i z urządzenia działającego na akumulatorze. Nie ma w tym przypadku ryzyka, że nie będziemy mogli się przystrzyc, ponieważ nie podłączyliśmy wcześniej urządzenia do ładowarki.

Wybierając maszynkę do strzyżenia sprawdź zakres długości strzyżenia

Drugim ważnym parametrem, jaki trzeba sprawdzić wybierając maszynkę do strzyżenia jest zakres długości strzyżenia. Im większy dane urządzenie będzie miało zakres regulacji długości strzyżenia, tym będziemy mieli do wyboru więcej wariantów do wyboru. Regulacja długości strzyżenia w maszynkach do włosów może się odbywać poprzez wykorzystanie nasadek teleskopowych lub dodatkowych nakładek fryzjerskich.

Dlaczego my?

Szybka wysyłka

Wysyłka w ciągu
24 godzin

Czytaj więcej

Formy płatności

By zapewnić pełny komfort zakupów, serwis oferuje różne formy płatności

Czytaj więcej

Bezpieczeństwo

Gwarancja bezpiecznych zakupów i ochrona danych osobowych

Czytaj więcej

Kontakt

Tu znajdziesz kontakt do sklepu i ważne informacje związane z obsługą Klienta

Czytaj więcej