Telefon Huawei Mate 9 Pro 128GB Dual Złoty

  • Indeks: Mate 9 Pro 128GB Dual Złoty
  • Producent: Samsung
  • Pamięć: 256 GB
  • Kolor: Czarny
  • Gwarancja: 24 miesiące

Produkt dostępny ― wysyłka 1-3 dni

1 799,00 zł

Dostawa: Już od

Masz pytania dotyczące tego produktu? Rafał Ratajczak: rafal.ratajczak@afgmarket.pl

Opis produktu

  • Telefon nowy sprawdzony -wraz z wszystkimi  oryginalnymi akcesoriami oraz oryginalnym opakowaniem..

  • 24 miesiące Gwarancji  AFG door to door , Faktura Vat 23%

Pamięć wewnętrzna

128 GB

Pamięć RAM [GB]

6

DualSIM

Tak

Przekątna ekranu [cal]

5.5

Rozdzielczość ekranu

2560 x 1440 px

Matryca aparatu tylnego [MPix]

12

Technologia zapewnijąca nawet 80% ochronę przed pęknięciem ekranu po upadku. Dodatkowo chroni przed zarysowaniami i zmniejsza oznaki użytkowania smartfona.

Corning Gorilla Glass 4 - Technologia zapewnijąca nawet 80% ochronę przed pęknięciem ekranu po upadku. Dodatkowo chroni przed zarysowaniami i zmniejsza oznaki użytkowania smartfona.

Wyświetlacze posiadające aktywną matrycę, w której kazdy piksel jest aktywowany bezpośrednio. Dzięki temu piksele w wyświetlaczach AMOLED włączają się oraz wyłączają trzy razy szybciej niż w tradycyjnym ekranie OLED.

AMOLED - Wyświetlacze posiadające aktywną matrycę, w której kazdy piksel jest aktywowany bezpośrednio. Dzięki temu piksele w wyświetlaczach AMOLED włączają się oraz wyłączają trzy razy szybciej niż w tradycyjnym ekranie OLED.

<p class="fr-tag">Funkcjonalność, która polega na analizie kadru widocznego przez obiektyw i wyszukiwaniu na nim ludzkich twarzy. Funkcja wyostrza i eksponuje elementy w ten sposób, żeby twarz była jak najlepiej oddana. </p>

Rozpoznawanie twarzy - Funkcjonalność, która polega na analizie kadru widocznego przez obiektyw i wyszukiwaniu na nim ludzkich twarzy. Funkcja wyostrza i eksponuje elementy w ten sposób, żeby twarz była jak najlepiej oddana.

Funkcjonalność pozwalająca na bezprzewodową łączność pomiędzy urządzeniami. W tym przypadku nie ma potrzeby użycia punktu dostępowego (AP) czy routera WiFi. Bezpośrednie nawiązywanie połączeń poza punktami dostępowymi umożliwia przesyłanie treści czy aplikacji za pomocą jednego przycisku.

Wi-Fi Direct - Funkcjonalność pozwalająca na bezprzewodową łączność pomiędzy urządzeniami. W tym przypadku nie ma potrzeby użycia punktu dostępowego (AP) czy routera WiFi. Bezpośrednie nawiązywanie połączeń poza punktami dostępowymi umożliwia przesyłanie treści czy aplikacji za pomocą jednego przycisku.

<p class="fr-tag">Evolved High Speed Packet Access to standard bezprzewodowej komunikacji szerokopasmowej, który zapewnia mobilny dostęp do Internetu. </p>

HSPA+ - Evolved High Speed Packet Access to standard bezprzewodowej komunikacji szerokopasmowej, który zapewnia mobilny dostęp do Internetu.

<p class="fr-tag">Modem LTE służy do odbierania i odczytywania sygnału, związanego z niezwykle szybką, bezprzewodową siecią, oferowaną przez operatorów telefonii komputerowej. </p>

LTE - Modem LTE służy do odbierania i odczytywania sygnału, związanego z niezwykle szybką, bezprzewodową siecią, oferowaną przez operatorów telefonii komputerowej.

Technologia, która umożliwia bezprzewodową komunikację krótkiego zasięgu pomiędzy różnymi urządzeniami elektronicznymi. Nie wymaga ona wykorzystania dodatkowego kabla, a jedynym koniecznym warunkiem do uzyskania połączenia jest bliska odległość – zazwyczaj 10 metrów. Dzięki Bluetooth możliwe jest przesyłanie różnego rodzaju plików pomiędzy urządzeniami, wyposażonymi w tę funkcjonalność.

Bluetooth v4.2 LE - Technologia, która umożliwia bezprzewodową komunikację krótkiego zasięgu pomiędzy różnymi urządzeniami elektronicznymi. Nie wymaga ona wykorzystania dodatkowego kabla, a jedynym koniecznym warunkiem do uzyskania połączenia jest bliska odległość – zazwyczaj 10 metrów. Dzięki Bluetooth możliwe jest przesyłanie różnego rodzaju plików pomiędzy urządzeniami, wyposażonymi w tę funkcjonalność.

<p class="fr-tag">Zapewniające ochronę przed dostępem niepowołanych osób zabezpieczenie, które pozwala na rozpoczęcie użytkowania urządzenia zaraz po rozpoznaniu odcisku palca.</p>

Czytnik linii papilarnych - Zapewniające ochronę przed dostępem niepowołanych osób zabezpieczenie, które pozwala na rozpoczęcie użytkowania urządzenia zaraz po rozpoznaniu odcisku palca.

<p class="fr-tag">Specjalny czujnik, który wykrywa pole magnetyczne, co sprawia, że smartfon może służyć przykładowo jako kompas. Dzięki funkcjonalności można określić kierunek południka magnetycznego i równocześnie położenie użytkownika. </p>

Czujnik pola magnetycznego - Specjalny czujnik, który wykrywa pole magnetyczne, co sprawia, że smartfon może służyć przykładowo jako kompas. Dzięki funkcjonalności można określić kierunek południka magnetycznego i równocześnie położenie użytkownika.

<p class="fr-tag">Czujnik, który wykrywa poziom natężenia światła w otoczeniu i na tej podstawie smartfon automatycznie dopasowuje jasność ekranu.</p>

Czujnik oświetlenia - Czujnik, który wykrywa poziom natężenia światła w otoczeniu i na tej podstawie smartfon automatycznie dopasowuje jasność ekranu.

<p class="fr-tag">Urządzenie zwane przyspieszeniomierzem pozwala na automatyczne wykrywanie ułożenia przestrzennego, takiego jak pochylenie czy przekręcenie urządzenia oraz umożliwia tym samym sterowanie jego funkcjami za pomocą ruchów. Najprostszą funkcjonalnością jest automatyczna zmiana orientacji ekranu w momencie przekręcania urządzenia.</p>

G-sensor - akcelerometr - Urządzenie zwane przyspieszeniomierzem pozwala na automatyczne wykrywanie ułożenia przestrzennego, takiego jak pochylenie czy przekręcenie urządzenia oraz umożliwia tym samym sterowanie jego funkcjami za pomocą ruchów. Najprostszą funkcjonalnością jest automatyczna zmiana orientacji ekranu w momencie przekręcania urządzenia.

<p class="fr-tag">Specjalny czujnik, dzięki któremu położenie obrazu dopasowuje się do sposobu trzymania urządzenia. Obraz może być położony pionowo, poziomo czy do góry nogami.</p>

Czujnik żyroskopowy - Specjalny czujnik, dzięki któremu położenie obrazu dopasowuje się do sposobu trzymania urządzenia. Obraz może być położony pionowo, poziomo czy do góry nogami.

Format zapisu i kompresji dźwięku. MP3, a właściwie MPEG-1 Audio Layer-3, to rodzaj kompresji stratnej sekwencji dźwiękowych do plików o stosunkowo niewielkich rozmiarach (zwykle około jednej dwunastej rozmiarów oryginalnego pliku), z zachowaniem wysokiej jakości zapisanego dźwięku.

MP3 - Format zapisu i kompresji dźwięku. MP3, a właściwie MPEG-1 Audio Layer-3, to rodzaj kompresji stratnej sekwencji dźwiękowych do plików o stosunkowo niewielkich rozmiarach (zwykle około jednej dwunastej rozmiarów oryginalnego pliku), z zachowaniem wysokiej jakości zapisanego dźwięku.

Format zapisu danych audio. Stosowany w Internecie i RTV przenośnym. Opracowany przez Microsoft.

WMA - Format zapisu danych audio. Stosowany w Internecie i RTV przenośnym. Opracowany przez Microsoft.

Format bezstratnej kompresji dźwięku z rodziny kodeków Ogg.

FLAC - Format bezstratnej kompresji dźwięku z rodziny kodeków Ogg.

Format zapisu danych audio oparty o standard MPEG 4.

AAC - Format zapisu danych audio oparty o standard MPEG 4.

Możliwość odtwarzania i przeglądania plików zapisanych w formacie graficznym JPEG.

JPEG - Możliwość odtwarzania i przeglądania plików zapisanych w formacie graficznym JPEG.

Stratny kodek wideo zgodny ze standardem MPEG-4 part 2, wydanym na licencji GNU GPL. W przeciwieństwie do DivXa jest całkowicie darmowy i pozbawiony komercyjnych ograniczeń.

XviD - Stratny kodek wideo zgodny ze standardem MPEG-4 part 2, wydanym na licencji GNU GPL. W przeciwieństwie do DivXa jest całkowicie darmowy i pozbawiony komercyjnych ograniczeń.

ASF (Advanced Systems Format) jest formatem pliku używanym w pakiecie Windows Media. W pliku ASF można przechowywać zawartość audio i/lub wideo, skompresowaną za pomocą szerokiej gamy koderów-dekoderów i odtwarzać ją przy użyciu programu Windows Media Player (pod warunkiem, że zainstalowane są odpowiednie kodery-dekodery). Można ją także przesyłać strumieniowo za pomocą programu Windows Media Services lub opcjonalnie przygotowywać pakiety, korzystając z programu Windows Media Rights Manager. ASF to rozbudowany format zaprojektowany w celu przechowywania synchronizowanych danych multimediów. Obsługuje on dostarczanie danych w wielu rodzajach sieci i protokołów, umożliwiając jednocześnie lokalne odtwarzanie plików.

ASF - ASF (Advanced Systems Format) jest formatem pliku używanym w pakiecie Windows Media. W pliku ASF można przechowywać zawartość audio i/lub wideo, skompresowaną za pomocą szerokiej gamy koderów-dekoderów i odtwarzać ją przy użyciu programu Windows Media Player (pod warunkiem, że zainstalowane są odpowiednie kodery-dekodery). Można ją także przesyłać strumieniowo za pomocą programu Windows Media Services lub opcjonalnie przygotowywać pakiety, korzystając z programu Windows Media Rights Manager. ASF to rozbudowany format zaprojektowany w celu przechowywania synchronizowanych danych multimediów. Obsługuje on dostarczanie danych w wielu rodzajach sieci i protokołów, umożliwiając jednocześnie lokalne odtwarzanie plików.


Dlaczego my?

Szybka wysyłka

Wysyłka w ciągu
24 godzin

Czytaj więcej

Formy płatności

By zapewnić pełny komfort zakupów, serwis oferuje różne formy płatności

Czytaj więcej

Bezpieczeństwo

Gwarancja bezpiecznych zakupów i ochrona danych osobowych

Czytaj więcej

Kontakt

Tu znajdziesz kontakt do sklepu i ważne informacje związane z obsługą Klienta

Czytaj więcej