Przepraszamy za niedogodności.

Atestowany sprzęt komputerowy – Laptopy i komputery PC

Nasza firma rozpoczynała swoją działalność od sprzedaży sprzętu komputerowego i cały czas jest to jeden z ważniejszych elementów naszej oferty. W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo wiele rodzajów atestowanego sprzętu komputerowego, przede wszystkim jednak gotowe laptopy i komputery stacjonarne PC. Możecie u nas kupić komputery stworzone przez wielu najbardziej cenionych na rynku producentów. Znajdziecie u nas m.in. Macbooki, od dłuższego czasu cieszące się uznaniem w branży oraz dużą popularnością wśród użytkowników laptopy Lenowo, Dell i Asus, a także znakomite zestawy komputerów stacjonarnych. Posiadamy modele komputerów, które idealnie się sprawdzą do pracy, do rozrywki oraz do gier. Specjalizujemy się przede wszystkim w komputerach przenośnych. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.:

Tradycyjne laptopy

Czyli klasyczne, uniwersalne komputery przenośne, które nadają się do korzystania zarówno na miejscu w domu lub w pracy, jak i na wyjazdach. Tego typu sprzęt charakteryzuje się zazwyczaj dużą rozpiętością możliwości. To właśnie klasyczne laptopy mogą się pochwalić najmocniejszymi podzespołami, ponieważ producenci nie muszą przy ich tworzeniu iść na kompromisy, tzn. dobierać inne rodzaje sprzętu, żeby jeszcze bardziej zmniejszyć ich ciężar, grubość oraz ich rozmiary. W naszej ofercie znajdziecie laptopy, które możecie dobrać bezpośrednio do swoich potrzeb. Oferujemy laptopy o przekątnej ekranu od 12 do 17 cali.

Ultrabooki

Ultrabooki to nieco inny rodzaj komputerów przenośnych. Są to bardzo wydajne laptopy w bardzo atrakcyjnej stylistyce. Tym co je wyróżnia od tradycyjnych laptopów są bardzo niska waga, która często ledwo przekracza lub nawet nie przekracza 1 kg, oraz bardzo mała grubość. Najcieńsze dostępne w naszym sklepie internetowym ultrabooki mają tylko nieco ponad centymetr grubości. Wysokiej klasy ultrabooki wyróżniają się także bardzo mocnymi bateriami. Niektóre modele są w stanie pracować bez ładowania nawet przez około 10 godzin. Taka charakterystyka sprawia, ze ultrabook jest idealnym wyborem dla osób, które dużo podróżują lub potrzebują lekkiego i wydajnego komputera do pracy w terenie.

Notebooki

Ostatnim typem najbardziej popularnych w dzisiejszych czasach rodzajów komputerów przenośnych są notebooki. Tak naprawdę ten rodzaj sprzętu to urządzenia 2w1 ponieważ są połączeniem funkcjonalności laptopów i tabletów. Mają więc dołaczoną klawiaturę i możliwość podłączenia do stacji dokującej, a jednocześnie posiadają ekrany dotykowe i odznaczają się bardzo dużą mobilnością. Notebooki na pierwszy rzut oka wyglądają jak małe laptopy. Mają jednak możliwość obrócenia części z klawiaturą o 180 stopni i przyklejenia jej pod spodem ekranu komputera. Inne modele umożliwiają po prostu odłączenie od ekranu części z klawiaturą i stworzenie tym samym wydajnego tabletu. Tego typu komputery, ze względu na niewielkie rozmiary, mają nieco gorszą wydajność, nie za bardzo nadają się dla graczy czy dla osób zajmujących się grafiką, natomiast są doskonałym urządzeniem mobilnym.

Dlaczego my?

Szybka wysyłka

Wysyłka w ciągu
24 godzin

Czytaj więcej

Formy płatności

By zapewnić pełny komfort zakupów, serwis oferuje różne formy płatności

Czytaj więcej

Bezpieczeństwo

Gwarancja bezpiecznych zakupów i ochrona danych osobowych

Czytaj więcej

Kontakt

Tu znajdziesz kontakt do sklepu i ważne informacje związane z obsługą Klienta

Czytaj więcej