Ekspresy do kawy Krups, DeLonghi i nie tylko

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo bardzo duży wybór różnego typu ekspresów do kawy, akcesoria do ekspresów a także wiele pysznych rodzajów kawy ziarnistej, sypanej oraz kawy w kapsułkach. Doskonale wiemy jak bardzo ważna dla wielu osób jest codzienna filiżanka pysznej, aromatycznej kawy, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby w naszej ofercie znalazły się wyłącznie najwyższej jakości gatunki kawy oraz urządzenia, które umożliwią wydobycie z nich tego co najlepsze.

W naszej ofercie znajdziecie przede wszystkim 3 rodzaje ekspresów do kawy tak cenionych producentów jak DeLonghi, Krups czy Bosch: ekspresy automatyczne, ekspresy ciśnieniowe oraz ekspresy na kapsułki. Każdy z nich ma swoje zalety.

Ciśnieniowe ekspresy do kawy

Ciśnieniowe ekspresy do kawy są jednym z najpopularniejszych rodzajów tego typu urządzeń. Zasada działania ekspresów ciśnieniowych jest bardzo prosta. Ekspres tłoczy pod ciśnieniem gorącą wodę przez umieszczoną w podajniku zmieloną kawę. Poprzez takie działanie uzyskuje się skondensowany napar kawy espresso, który może być bazą do przygotowywania innych rodzajów kawy. Zaletą przygotowywania kawy w ekspresie ciśnieniowym jest możliwość wydobycia z ziaren kawy najbardziej pożądanych substancji i aromatów z pominięciem mniej pożądanych nadmiarów goryczki oraz substancji, które mogą podrażniać żołądek.

Automatyczne ekspresy do kawy

Jest to najbardziej wygodny rodzaj ekspresów do kawy. Automatyczne ekspresy do kawy są także ekspresami ciśnieniowymi, ale ze znacznie uproszczonym sposobem obsługi. Rola osoby, która obsługuje tego typu ekspres ogranicza się jedynie do wlewania do pojemnika co jakiś czas wody, wsypywania większych ilości ziaren kawy i ewentualnie mleka w proszku oraz umycia co jakiś czas poszczególnych, wyjmowanych części ekspresu. Przygotowaniem kawy zajmie się za nas już ekspres. Wystarczy tylko zaznaczyć na panelu urządzenia jakiej chcielibyśmy się napić kawy, a ekspres bardzo szybko ją dla nas zrobi.

Ekspresy do kawy na kapsułki

Ostatnim rodzajem oferowanych w naszym sklepie ekspresów do kawy są ekspresy do kawy na kapsułki. To również są ekspresy ciśnieniowe, z tym że zamiast mielonej kawy wystarczy do nich włożyć odpowiedniej wielkości kapsułki. W naszym sklepie internetowym sprzedajemy przede wszystkim ekspresy kapsułkowe przeznaczone do przygotowywania kaw Nescafe Nespresso.

Dlaczego my?

Szybka wysyłka

Wysyłka w ciągu
24 godzin

Czytaj więcej

Formy płatności

By zapewnić pełny komfort zakupów, serwis oferuje różne formy płatności

Czytaj więcej

Bezpieczeństwo

Gwarancja bezpiecznych zakupów i ochrona danych osobowych

Czytaj więcej

Kontakt

Tu znajdziesz kontakt do sklepu i ważne informacje związane z obsługą Klienta

Czytaj więcej