Duże AGD – wolnostojące i do zabudowy

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo szeroki wybór dużego AGD do kuchni i do łazienki. Sprzedajemy zarówno duże AGD wolnostojące, jak i duże AGD do zabudowy. Jakie zalety mają oba te rozwiązania?

Dla kogo przeznaczone jest duże AGD do zabudowy?

Duże AGD do zabudowy jest przeznaczone do stosowania w zabudowach kuchennych i łazienkowych wykonywanych na wymiar. W obecnych czasach na takie rozwiązanie decyduje się coraz więcej osób. Wykonanie zabudowy kuchennej i zabudowy łazienkowej na zamówienie pozwala im bowiem na najbardziej funkcjonalne wykorzystanie wolnej przestrzeni. Duże AGD do zabudowy jest praktycznym uzupełnieniem całych konstrukcji meblowych. Umieszczenie w zabudowie kuchennej lodówki, zmywarki i kuchenki mikrofalowej do zabudowy pozwala na ich schowanie pod frontami szafek. Dodanie do zabudowy kuchennej piekarnika do zabudowy oraz płyty grzewczej będzie z kolei pełniło także funkcję dekoracyjną. Wszystkie urządzenia AGD do zabudowy tworzą z meblami jedną spójną całość.

To samo dotyczy łazienki. Dzięki umieszczeniu w zabudowie pralki lub pralko-suszarki skutecznie zapobiegniemy temu, że podczas prania wirowanie będzie powodowało „wędrowanie” urządzenia do środka łazienki.

Dla kogo przeznaczone jest duże AGD wolnostojące?

W odróżnieniu od elementów dużego AGD do zabudowy, każde urządzenie AGD wolnostojące jest odrębnym elementem wyposażenia mieszkania. Na postawienie na tego typu rozwiązanie decydują się przede wszystkim osoby, które mają kuchnie i łazienki o nieco większej powierzchni. Wolnostojące urządzenia AGD także mogą stać się bardzo wartościowym elementem dekoracyjnym, który doda do naszej kuchni lub łazienki nieco więcej nowoczesności.

Jakie duże urządzenia AGD znajdziecie w AFG Market?

W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo w zasadzie wszystkie rodzaje dużego AGD bardzo wielu producentów. Przede wszystkim oferujemy zmywarki Siemens, Bosch i Beko, płyty indukcyjne i płyty ceramiczne Beko, Siemens i Whirlpool, piekarniki, lodówki i kuchenki mikrofalowe. Oprócz tego w naszej ofercie są także różnego typu pralki automatyczne Samsung, Elektrolux oraz wielu innych cenionych producentów.

Dlaczego my?

Szybka wysyłka

Wysyłka w ciągu
24 godzin

Czytaj więcej

Formy płatności

By zapewnić pełny komfort zakupów, serwis oferuje różne formy płatności

Czytaj więcej

Bezpieczeństwo

Gwarancja bezpiecznych zakupów i ochrona danych osobowych

Czytaj więcej

Kontakt

Tu znajdziesz kontakt do sklepu i ważne informacje związane z obsługą Klienta

Czytaj więcej