Przepraszamy za niedogodności.

Sprzęt fotograficzny

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie Państwo bardzo dużo rodzajów profesjonalnego, półprofesjonalnego oraz amatorskiego sprzętu fotograficznego. Nasza oferta skierowana jest dla osób, którym nie wystarczają już aparaty fotograficzne w smartfonach czy telefonach komórkowych i chcą mieć możliwość lepszego uwiecznienia najważniejszych chwil. W naszej ofercie znajdziecie m.in. różnego rodzaju aparaty cyfrowe, lustrzanki cyfrowe, kamery cyfrowe, kamery sportowe oraz akcesoria foto. Jaki rodzaj sprzętu fotograficznego będzie najlepszy do naszych potrzeb?

Aparaty cyfrowe

Najczęściej wybieranym przez klientów rodzajem sprzętu fotograficznego są aparaty cyfrowe. Jest to cała grupa różnego typu i różnej wielkości produktów, które w zależności od producenta oraz klasy urządzenia mogą dawać różne możliwości.

To właśnie aparaty cyfrowe dały zwykłym użytkownikom nieograniczone możliwości utrwalania na zdjęciach najważniejszych chwil. Wybierając aparat cyfrowy możemy się zdecydować na małe poręczne aparaty kompaktowe, które bez problemu można schować do kieszeni, lub na nieco większy sprzęt, który będzie robił także lepsze zdjęcia, ale będzie musiał być przechowywany w specjalnej torbie czy neseserze. Najlepsze modele aparatów cyfrowych mają możliwość ręcznego ustawiania ekspozycji, czyli łapania ostrości obrazu. Niektóre umożliwiają także kręcenie wysokiej jakości filmików. W naszej ofercie znajdziecie m.in. aparaty cyfrowe takich gigantów w branży fotograficznej, jak Canon, Nikon, Panasonic, Sony czy Kodak. Oddzielnym typem aparatów cyfrowych są lustrzanki cyfrowe, w których zamiast filmu, jako materiał światłoczuły zastosowano matrycę cyfrową.

Kamery cyfrowe i sportowe

W naszej ofercie znajdą Państwo także bogaty wybór kamer cyfrowych oraz kamer sportowych. Tak jak aparaty cyfrowe dały nam nieograniczone możliwości wykonywania zdjęć, tak samo kamery cyfrowe pozwoliły nam na łatwe kręcenie filmów. Za pomocą kamery cyfrowej można nakręcić nawet kilka godzin filmu i odtworzyć go bezpośrednio na urządzeniu lub na swoim komputerze w domu. W naszym sklepie możecie kupić kamery cyfrowe w różnych przedziałach cenowych, z różnymi obiektywami i kartami pamięci. Pozwolą Wam one na wygodne nagrywanie i przechowywanie filmów z wyjazdów turystycznych czy spotkań rodzinnych.

Z kolei kamery sportowe pozwalają na kręcenie filmów w trakcie uprawiania sportu, jazdy na rowerze, biegania czy uprawiania sportów ekstremalnych. Dobrej jakości kamera sportowa może uchwycić ostry obraz nawet przy bardzo dużych wstrząsach i uderzeniach oraz bardzo dużych prędkościach. W zależności od modelu i wielkości kamery, można ją sobie przymocować do odzieży, kierownicy roweru czy kasku. Niektóre modele kamer sportowych posiadają także odpowiednie powłoki ochronne, które umożliwiają ich stosowanie także pod wodą.

Dlaczego my?

Szybka wysyłka

Wysyłka w ciągu
24 godzin

Czytaj więcej

Formy płatności

By zapewnić pełny komfort zakupów, serwis oferuje różne formy płatności

Czytaj więcej

Bezpieczeństwo

Gwarancja bezpiecznych zakupów i ochrona danych osobowych

Czytaj więcej

Kontakt

Tu znajdziesz kontakt do sklepu i ważne informacje związane z obsługą Klienta

Czytaj więcej