Przepraszamy za niedogodności.

Kuchenki mikrofalowe do zabudowy

W ofercie sklepu AFG Market znajduje się bardzo dużo modeli kuchenek mikrofalowych do zabudowy. Kuchenki mikrofalowe są bardzo chętnie stosowane nie tylko w prywatnych domach i mieszkaniach, ale także np. w budynkach biurowych, w których są wykorzystywane do podgrzewania obiadów przez pracowników.

Na co zwracać uwagę wybierając kuchenkę mikrofalową do zabudowy?

Najważniejszym elementem, na który trzeba zwrócić uwagę podczas wybierania kuchenki mikrofalowej do zabudowy, jest dobranie jej właściwego rozmiaru. Na kuchenkę mikrofalową trzeba znaleźć miejsce w zabudowie już na etapie jej projektowania. Dzięki temu urządzenie to będzie nie tylko dobrze wpasowane do innych elementów aranżacji, ale również będzie dobrze uzupełniało inne stosowane w kuchni urządzenia AGD. Projektując zabudowę stolarz musi też mieć możliwość pozostawienia trochę wolnego miejsca za kuchenką, aby urządzenie miało zapewnioną dobrą wentylację. Większość dostępnych obecnie w sklepach kuchenek mikrofalowych do zabudowy ma standardową szerokość 60 cm, co odpowiada także standardowej szerokości np. frontów szafek. Różnice w głębokości urządzenia mogą być jednak duże. Standardowo kuchenki mikrofalowe do zabudowy mają od 31 do 57 cm głębokości.

Jakie tryby pracy może mieć kuchenka mikrofalowa w zabudowie?

Funkcjonalność kuchenek mikrofalowych do zabudowy, czyli dostępne w nich tryby pracy, są w zasadzie takie same jak dostępne tryby pracy w najlepszych kuchenkach mikrofalowych wolnostojących. Każdy zaprogramowany w kuchence mikrofalowej program odpowiada przygotowaniu lub podgrzaniu innego rodzaju posiłku lub produktu. W wybranej kuchence mikrofalowej na pewno więc znajdziemy program podgrzewania posiłków oraz program odmrażania. W lepszych kuchenkach mikrofalowych, a takimi właśnie z założenia są kuchenki przeznaczone do umieszczenia w zabudowie, znajdują się także programy, które są stworzone do przygotowywania konkretnych rodzajów posiłków, np. do grillowania lub do przygotowania mrożonej pizzy.

Dlaczego my?

Szybka wysyłka

Wysyłka w ciągu
24 godzin

Czytaj więcej

Formy płatności

By zapewnić pełny komfort zakupów, serwis oferuje różne formy płatności

Czytaj więcej

Bezpieczeństwo

Gwarancja bezpiecznych zakupów i ochrona danych osobowych

Czytaj więcej

Kontakt

Tu znajdziesz kontakt do sklepu i ważne informacje związane z obsługą Klienta

Czytaj więcej