Przepraszamy za niedogodności.

Elektryczne maszynki do golenia – Golarki męskie

Zapraszamy do obejrzenia naszej oferty elektrycznych maszynek do golenia. Tego rodzaju małe urządzenie AGD jest przyjacielem każdego mężczyzny! W ofercie AFG Market znajdziesz golarki elektryczne różnych producentów, które różnią się między sobą nie tylko funkcjonalnością i sposobem działania, ale również m.in. sposobem zasilania. Jak wybrać najlepszą i najwygodniejszą golarkę elektryczną?

Jakie są rodzaje maszynek do golenia?

Wybierając elektryczną maszynkę do golenia trzeba przede wszystkim zdecydować, w jakim systemie byśmy chcieli, żeby nasza maszynka pracowała. Do wyboru mamy dwie możliwości, albo system głowicowy, albo system foliowy. System głowicowy opiera się na ruchomych głowicach. Im golarka ma ich więcej, tym lepiej, ponieważ strzyżenie wtedy powinno być dokładniejsze i zajmować znacznie mniej czasu. Ruchome głowice w elektrycznej maszynce do golenia znakomicie dopasowują się do kształtu twarzy, co zwiększa dokładność golenia. Nieco inaczej działają elektryczne maszynki do golenia z systemem foliowym, które opierają się na folii i ostrzach. Folia w tego typu golarkach ma bardzo dużo drobnych otworów. W trakcie golenia w otwory dostaje się zarost, który od razu jest przycinany przez ostrza. W zależności od modelu urządzenia, może w nim być zastosowana folia pojedyncza, folia podwójna lub folia potrójna. W tym przypadku także, im więcej folii ma dana golarka, tym golenie z jej użyciem powinno być dokładniejsze i zajmować mniej czasu.

Jakie są możliwe sposoby zasilania elektrycznej maszynki do golenia?

Elektryczne maszynki do golenia mogą być zasilane aż na 4 sposoby. W zależności od modelu może to być zasilanie sieciowe, zasilanie akumulatorowe, zasilanie sieciowo-akumulatorowe lub zasilanie na wyjmowane baterie. Oczywiście najlepiej mieć do wyboru więcej możliwości. W domu spokojnie można korzystać z zasilania sieciowego, ale np. w trakcie podróży dobrze jest mieć też możliwość skorzystania z zasilania akumulatorowego lub na baterie.

Dlaczego my?

Szybka wysyłka

Wysyłka w ciągu
24 godzin

Czytaj więcej

Formy płatności

By zapewnić pełny komfort zakupów, serwis oferuje różne formy płatności

Czytaj więcej

Bezpieczeństwo

Gwarancja bezpiecznych zakupów i ochrona danych osobowych

Czytaj więcej

Kontakt

Tu znajdziesz kontakt do sklepu i ważne informacje związane z obsługą Klienta

Czytaj więcej