Przepraszamy za niedogodności.

Sprzęt AGD do pielęgnacji włosów – lokówki, suszarki, prostownice

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą małych urządzeń AGD, które pomagają w codziennej pielęgnacji włosów. W AFG Market znajdziesz m.in. duży wybór suszarek do włosów, lokówki oraz prostownice!

Suszarki do włosów

W każdym domu podstawowym rodzajem urządzeń, które są stosowane do pielęgnacji i stylizacji włosów są suszarki. Wysokiej jakości suszarka do włosów nie tylko pozwoli na szybkie wysuszenie po kąpieli włosów, ale również sprawi, że te nabiorą objętości oraz będą łatwiejsze do późniejszego modelowana. Podczas wybierania dla siebie suszarki do włosów warto jest zwrócić uwagę przede wszystkim na to, czy ma ona możliwość regulacji temperatury suszenia. Dużo kobiet patrzy także na to, czy urządzenie posiada również dodatkową końcówkę z dyfuzorem, która pozwala na uzyskanie drobnych loków podczas suszenia.

Lokówki do włosów

Dla wielu kobiet bardzo ważnym urządzeniem stosowanym przy codziennej stylizacji i pielęgnacji włosów jest też lokówka. Zadaniem lokówki do włosów jest stworzenie konkretnych rodzajów fal lub loków. W zależności od rodzaju lokówki oraz od modelu urządzenie umożliwia ono stworzenie loków o różnej wielkości oraz o innym kierunku skrętu i układania się włosów. W naszej ofercie znajduje się wiele rodzajów lokówek, m.in. lokówki automatyczne, lokówki stożkowe oraz specjalne suszarko-lokówki, które łączą w sobie funkcje obu tych urządzeń.

Prostownice do włosów

Dla kobiet, które jednak nie chcą nosić kręconych włosów i za każdym razem po umyciu głowy męczą się z tym, żeby doprowadzić swoje włosy do ładu i żeby nadać im dobry wygląd, bez żadnych loków, lepszym rozwiązaniem jest stosowanie prostownicy do włosów. Nowoczesne prostownice do włosów posiadają ceramiczne płytki, które nie niszczą włosów, a dodatkowo jeszcze mają funkcje jonizacji włosów, która ogranicza utratę przez włosy wilgotności podczas ich stylizacji.

Dlaczego my?

Szybka wysyłka

Wysyłka w ciągu
24 godzin

Czytaj więcej

Formy płatności

By zapewnić pełny komfort zakupów, serwis oferuje różne formy płatności

Czytaj więcej

Bezpieczeństwo

Gwarancja bezpiecznych zakupów i ochrona danych osobowych

Czytaj więcej

Kontakt

Tu znajdziesz kontakt do sklepu i ważne informacje związane z obsługą Klienta

Czytaj więcej