Przepraszamy za niedogodności.

Depilatory

W AFG Market oferujemy szeroki wybór depilatorów, czyli małych urządzeń AGD , które są stosowane przez kobiety w celu pozbycia się przede wszystkim niechcianego owłosienia z nóg. Depilacja nóg jest stosowana przez większość kobiet. Zakup odpowiedniego, wysokiej klasy depilatora na pewno ten mało lubiany przez większość kobiet zabieg znacznie ułatwi.

Jak działają depilatory?

Depilatory to małe urządzenia AGD, które umożliwiają usunięcie niechcianego owłosienia za pomocą obrotowych dysków lub pęsety. Stosowanie depilatora w usuwaniu włosów jest często tak bardzo nieprzyjemne, ponieważ w trakcie zabiegi włosy są usuwane wraz z cebulkami. Dzięki temu zabieg ten nie musi być wykonywany tak często, jak w przypadku stosowania maszynek jednorazowych lub maszynki elektrycznej. Efekt domowej depilacji włosów trzymuje się średnio przez nawet 2-3 tygodnie. Dodatkowe włoski po odrośnięciu nie będą już tak mocne i wytrzymałe jak wcześniej, dzięki czemu następna depilacja nie powinna już być tak samo problematyczna.

Zastosowanie depilatora w pozbywaniu się niechcianego owłosienia, oprócz trwałości efektów wykonanych zabiegów, ma jeszcze tę zaletę, że nie powoduje powstawania żadnych podrażnień na skórze. W tym przypadku trzeba mieć jednak na uwadze także to, jak bardzo ma się wrażliwą skórę. Na początku wykonanie zabiegu może być problematyczne, ale później skóra się na pewno do depilacji przyzwyczai, a my będziemy mogły się już cieszyć z pięknej i całkowicie gładkiej skóry!

Jakie są zalety korzystania z damskiej golarki elektrycznej?

Korzystanie z golarki elektrycznej zamiast z depilatora lub z golarek jednorazowych niesie za sobą wiele różnorodnych korzyści. W porównaniu ze stosowaniem depilatorów, golenie włosów z zastosowaniem golarki elektrycznej jest dużo bardziej przyjemne, ponieważ jest całkowicie bezbolesne. W porównaniu z golarkami jednorazowymi, zastosowanie takie sprzętu jest z kolei dużo bardziej oszczędne, ponieważ nie trzeba wymieniać stosowanego sprzętu po każdym obcinaniu włosów. W dodatku nie ma przy tym ryzyka powstawania na skórze zaczerwienienia czy innego typu podrażnień.

Dlaczego my?

Szybka wysyłka

Wysyłka w ciągu
24 godzin

Czytaj więcej

Formy płatności

By zapewnić pełny komfort zakupów, serwis oferuje różne formy płatności

Czytaj więcej

Bezpieczeństwo

Gwarancja bezpiecznych zakupów i ochrona danych osobowych

Czytaj więcej

Kontakt

Tu znajdziesz kontakt do sklepu i ważne informacje związane z obsługą Klienta

Czytaj więcej