Przepraszamy za niedogodności.

Frytkownice i frytownice

Coraz więcej osób decyduje się na kupienie frytkownicy, czyli prostego kuchennego urządzenia AGD, które znacznie ułatwia samodzielne przygotowywanie w domu pysznych frytek. W AFG Market znajdziesz dużo rodzajów frytkownic, z których z pewnością z łatwością wybierzesz taką, która będzie najlepsza do spełnienia Twoich potrzeb.

Czym się różni frytkownica od frytownicy?

Kuchenne urządzenia AGD, które służą do przygotowywania domowych frytek są nazywane w sklepach i przez samych producentów na dwa sposoby, frytkownicami lub frytownicami. Teoretycznie powinny to być dwa rodzaje urządzeń (frytownice opisywać urządzenia, które służą do smażenia frytek w głębokim tłuszczu, natomiast frytkownice w gorącym powietrzu lub tylko z niewielką ilością tłuszczu), ale tak naprawdę obie nazwy są używane naprzemiennie.

Jakie są rodzaje frytkownic?

Większość tego typu urządzeń AGD to sprzęt wolnostojący. Najczęściej wybierane przez klientów są cały czas frytkownice olejowe, w których według nich można po prostu przygotować znacznie smaczniejsze frytki. Coraz częściej jednak w sklepach z urządzeniami AGD zaczynają się pojawiać także frytkownice beztłuszczowe, w których frytki są przygotowywane z wykorzystaniem gorącego powietrza. Takie frytkownice cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród klientów, ponieważ przygotowane bez tłuszczu frytki są po prostu dużo zdrowsze, a jednoczycie cały czas są też chrupiące i smaczne!

Dlaczego my?

Szybka wysyłka

Wysyłka w ciągu
24 godzin

Czytaj więcej

Formy płatności

By zapewnić pełny komfort zakupów, serwis oferuje różne formy płatności

Czytaj więcej

Bezpieczeństwo

Gwarancja bezpiecznych zakupów i ochrona danych osobowych

Czytaj więcej

Kontakt

Tu znajdziesz kontakt do sklepu i ważne informacje związane z obsługą Klienta

Czytaj więcej