Szybkowary

Zapraszamy do obejrzenia naszej oferty szybkowarów, czyli małych urządzeń AGD, które mogą stać się bardzo dużym ułatwieniem w przygotowywaniu w domu posiłków dla całej rodziny! W naszym sklepie znajdą Państwo dużo modeli szybkowarów o różnej wielkości, dzięki czemu z łatwością wybierzecie taki, który będzie najbardziej odpowiedni do Waszych potrzeb!

Co to jest szybkowar?

Szybkowary to małe kuchenne urządzenia AGD, które umożliwiają gotowanie potraw pod wysokim ciśnieniem. Taka możliwość sprawia, że każda gotowana w ten sposób potrawa może być przygotowana nawet 2-3 razy szybciej niż normalnie! Szybkowar wyglądem przypomina zwykły garnek. W odróżnieniu od niego jest jednak wyposażony w specjalną, szczelną pokrywkę, która zapewnia wewnątrz garnka wysokie ciśnienie. Podczas gotowania w szybkowarze wewnątrz urządzenia wytwarzana jest gorąca para, która znacznie przyspiesza całe gotowanie.

Z szybkowaru można korzystać zarówno na kuchenkach gazowych, jaki na kuchenkach elektrycznych i indukcyjnych. Urządzenia te są bardzo proste w użytkowaniu. Przed rozpoczęciem gotowania trzeba pamiętać o tym, żeby wlać do szybkowaru wodę, która jest podstawą działania całego urządzenia. W momencie, w którym usłyszymy cichy świst, rozpoczyna się właściwe gotowanie i od tego czasu należy odliczać czas potrzebny do przygotowania danej potrawy. Po zakończeniu gotowania, przed zdjęciem pokrywki szybkowaru, najpierw konieczne jest przeprowadzenie tzw. dekompresji, która polega na otworzeniu zaworu w celu uwolnienia nadmiary ciśnienia z urządzenia.

Dlaczego my?

Szybka wysyłka

Wysyłka w ciągu
24 godzin

Czytaj więcej

Formy płatności

By zapewnić pełny komfort zakupów, serwis oferuje różne formy płatności

Czytaj więcej

Bezpieczeństwo

Gwarancja bezpiecznych zakupów i ochrona danych osobowych

Czytaj więcej

Kontakt

Tu znajdziesz kontakt do sklepu i ważne informacje związane z obsługą Klienta

Czytaj więcej