Przepraszamy za niedogodności.

Sokowirówki i wyciskarki do owoców

Wiele osób chcąc zadbać o swoje zdrowie i o to, żeby wzbogacić swoją dietę o spożywanie większej ilości warzyw i owoców, decyduje się na kupno sokowirówki lub wyciskarki wolnoobrotowej do owoców i warzyw. W naszej ofercie także znajdziesz tego typu urządzenia.

Sokowirówka czy wyciskarka do owoców?

Oba rodzaje urządzeń służą do samodzielnego przygotowywania w domach soków, jednak oba działają nieco inaczej. Wybierając konkretny rodzaj urządzenia trzeba sobie najpierw odpowiedzieć na kilka istotnych pytań. Przede wszystkim trzeba określić, czy interesuje nas przygotowywanie soków wyłącznie z owoców, czy może też z warzyw. Jakie rodzaje soków najbardziej lubimy pić oraz jak często planujemy korzystać z takiego urządzenia.

Uzyskany dzięki użyciu wyciskarki wolnoobrotowej do owoców sok będzie na pewno bardziej esencjonalny, gęstszy i będzie posiadał drobinki warzyw i owoców, natomiast sok wytworzony w sokowirówce będzie bardziej klarowny i wodnisty. Wyciskarka do owoców może być poza tym wykorzystana także do przygotowywania soków z warzyw, ziół oraz z drobnych owoców jagodowych, sokowirówka natomiast nie ze wszystkimi produktami będzie sobie w stanie poradzić. Dużą zaletą sokowirówek jest za to fakt, że z ich pomocą można szybko przygotować bardzo dużą ilość soku. Sokowirówki zwykle są też znacznie tańsze niż wyciskarki, dlatego też są chętniej wybierane przez osoby, które nie mają zamiaru zbyt często samodzielnie przygotowywać soki, tylko będą to robiły raczej okazjonalnie.

Dlaczego my?

Szybka wysyłka

Wysyłka w ciągu
24 godzin

Czytaj więcej

Formy płatności

By zapewnić pełny komfort zakupów, serwis oferuje różne formy płatności

Czytaj więcej

Bezpieczeństwo

Gwarancja bezpiecznych zakupów i ochrona danych osobowych

Czytaj więcej

Kontakt

Tu znajdziesz kontakt do sklepu i ważne informacje związane z obsługą Klienta

Czytaj więcej