Przepraszamy za niedogodności.

Akcesoria do telewizorów TV

W AFG Market oferujemy wiele różnego rodzaju akcesoriów do telewizorów. Wszystkie sprzedawane przez nas akcesoria do TV pochodzą wyłącznie od renomowanych producentów tego typu sprzętu, dzięki czemu kupując je można mieć pewność, że bardzo dobrze będą pełniły swoje funkcje. Jakie dokładnie akcesoria do TV znajdują się w naszej ofercie?

Uchwyty do telewizorów

Podstawowym rodzajem znajdujących się w naszej ofercie akcesoriów są uchwyty do telewizorów, czyli elementy, których zastosowanie jest konieczne, jeżeli chcielibyśmy powiesić swój telewizor na ścianie. Dzięki temu można uzyskać więcej miejsca na szafce RTV, dlatego też takie rozwiązanie jest coraz częściej stosowane. Wybierając odpowiedni uchwyt do powieszenia telewizora, trzeba przede wszystkim sprawdzić, czy jest on przeznaczony do wieszania telewizorów o takiej przekątnej ekranu jak nasz. Obecnie czołowi producenci tego typu akcesoriów oferują uchwyty przeznaczone do wieszania telewizorów praktycznie każdej wielkości, od 26 do nawet 85 cali!

Przewody i kable

W AFG Market oferujemy także różnego rodzaju kable i przewody, które służą do połączenie telewizora z różnego typu urządzeniami peryferyjnymi, czyli przede wszystkim z odtwarzaczami DVD lub Blu-ray, z konsolami do gier, z dekoderami platform cyfrowych czy z zestawami kina domowego lub z soundbarami. Podstawowym rodzaje stosowanych obecnie przewodów są kable HDMI, czyli High Multimedia Interface, czyli przewody, które są w stanie przesyłać pełen strumień danych Audio i Wideo bez kompresji.

Dlaczego my?

Szybka wysyłka

Wysyłka w ciągu
24 godzin

Czytaj więcej

Formy płatności

By zapewnić pełny komfort zakupów, serwis oferuje różne formy płatności

Czytaj więcej

Bezpieczeństwo

Gwarancja bezpiecznych zakupów i ochrona danych osobowych

Czytaj więcej

Kontakt

Tu znajdziesz kontakt do sklepu i ważne informacje związane z obsługą Klienta

Czytaj więcej