Żelazko PHILIPS GC3802/20
  • PN: GC3802/20
  • Dostępność: Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
159,00 zł
Żelazko PHILIPS GC4887/30
  • PN: GC4887/30
  • Dostępność: Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
330,00 zł

Żelazka i stacje parowe

Bardzo ważnym elementem wyposażenia każdego gospodarstwa domowego jest żelazko. Dzięki posiadana tego typu sprzętu można łatwo i szybko zadbać o swój dobry wygląd i o to, żeby nigdy nie wychodzić z domu w pogniecionych ubraniach. W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju żelazka i stacje parowe wielu znakomitych producentów. Jakie rodzaje żelazek znajdują się w ofercie AFG Market?

Żelazka przewodowe

Podstawowym rodzajem żelazek są żelazka przewodowe. Co prawda takie żelazka ograniczają nieco nasze ruchy podczas prasowania, ale za to dają możliwość przez dłuższy czas nieprzerwanie utrzymywać odpowiednią temperaturę i nie przerywać prasowania.

Żelazka i stacje parowe

Ważnym elementem naszej oferty małego sprzętu AGD są także żelazka i stacje parowe. Posiadanie w domu odpowiedniego żelazka znacznie ułatwia zadbanie o swoje ubrania i o to, żeby zawsze dobrze wyglądać. Bardzo dużym ułatwieniem są także stacje parowe. Dzięki nim można wyprasować swoje ubrania bez konieczności zdejmowania ich z wieszaka.

Żelazka parowe

Najbardziej popularnym i najczęściej stosowanym rodzajem żelazek są żelazka parowe. Ich największą zaletą jest to, że mogą prasować w dwóch trybach: na sucho lub na mokro. Podczas prasowania na mokro żelazko wytwarza parę z wlanej do pojemnika urządzenia wody. Prasowania na mokro pozwala szybciej osiągnąć zamierzony efekt, czyli idealnie gładko wyprasować ubranie, ręczniki, zasłony czy obrusy. Zastosowanie pary wodnej umożliwia także szybkie wyprasowanie większych zagnieceń.

Stacje parowe

Jeszcze większym udogodnieniem będzie zakup stacji parowej. Tego typu urządzenia, ze względu na to, że także wykorzystują w prasowaniu parę wodną, przypominają nieco żelazka parowe. Różnią się od nich jednak tym, że są w stanie wyrzucić parę wodna pod wysokim ciśnieniem, co sprawia, że poprzez użycie takiego sprzętu AGD można szybko i sprawnie wyprasować nawet ubrania, które są powieszone na wieszakach.

Dlaczego my?

Szybka wysyłka

Wysyłka w ciągu
24 godzin

Czytaj więcej

Formy płatności

By zapewnić pełny komfort zakupów, serwis oferuje różne formy płatności

Czytaj więcej

Bezpieczeństwo

Gwarancja bezpiecznych zakupów i ochrona danych osobowych

Czytaj więcej

Kontakt

Tu znajdziesz kontakt do sklepu i ważne informacje związane z obsługą Klienta

Czytaj więcej