Żelazko PHILIPS GC3802/20
  • PN: GC3802/20
  • Dostępność: Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
159,00 zł
Żelazko PHILIPS GC4887/30
  • PN: GC4887/30
  • Dostępność: Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
330,00 zł

Małe AGD do domu

Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi w ofercie AFG Market małymi urządzeniami AGD do domu. Oferowany przez nas drobny sprzęt AGD znacznie ułatwi wykonywanie podstawowych domowych czynności. W naszej ofercie znajdują się wszystkie podstawowe rodzaje tego typu urządzeń, wielu cenionych na rynku producentów. Tak szeroki wybór sprawia, że bez problemu znajdziecie u nas takie urządzenie, które będzie w stanie spełnić wszystkie wymagania. Jakie rodzaje sprzętu AGD przede wszystkim znajdują się w naszej ofercie?

Odkurzacze domowe

Jednym z głównych elementów naszej oferty małego AGD do domu są różnego typu odkurzacze. Sprzedajemy zarówno klasyczne odkurzacze workowe i bezworkowe, jak i nowoczesne roboty sprzątające oraz odkurzacze bezprzewodowe. Posiadanie w domu wygodnego i łatwego w stosowaniu odkurzacza jest bardzo ważne. Nikt tak naprawdę nie lubi sprzątać, ale zapewniając sobie odpowiedni sprzęt można sobie to zadanie znacznie ułatwić i skrócić.

Żelazka i stacje parowe

Ważnym elementem naszej oferty małego sprzętu AGD są także żelazka i stacje parowe. Posiadanie w domu odpowiedniego żelazka znacznie ułatwia zadbanie o swoje ubrania i o to, żeby zawsze dobrze wyglądać. Bardzo dużym ułatwieniem są także stacje parowe. Dzięki nim można wyprasować swoje ubrania bez konieczności zdejmowania ich z wieszaka.

Dlaczego my?

Szybka wysyłka

Wysyłka w ciągu
24 godzin

Czytaj więcej

Formy płatności

By zapewnić pełny komfort zakupów, serwis oferuje różne formy płatności

Czytaj więcej

Bezpieczeństwo

Gwarancja bezpiecznych zakupów i ochrona danych osobowych

Czytaj więcej

Kontakt

Tu znajdziesz kontakt do sklepu i ważne informacje związane z obsługą Klienta

Czytaj więcej