WOK TORO 263862
  • PN: EU_1587608
  • Dostępność: Ostatnie sztuki w magazynie
88,00 zł

Naczynia do gotowania

W AFG Market oferujemy wiele różnego rodzaju, wysokiej jakości naczyń do gotowania i do przygotowywania posiłków. W naszej ofercie znajdziesz zarówno zestawy zwykłych garnków, które można stosować na różnego rodzaju płytach grzewczych, jak i garnki ciśnieniowe i szybkowary.

Jak wybrać najlepszy zestaw garnków do kuchni?

Wybierając najlepszy, czyli najlepiej dostosowany do swoich potrzeb zestaw garnków, powinno się zacząć przede wszystkim od oceny tego, czy w danym zestawie są na pewno wszystkie rodzaje garnków, na których nam zależy. Powinniśmy mieć do dyspozycji na pewno przynajmniej dwa małe garnki, z których będziemy mogli korzystać np. do przygotowywania sosów lub do gotowania jajek, przynajmniej dwa garnki średnie, w których można ugotować makaron lub ryż i przynajmniej jeden duży garnek, w którym będziemy mogli wygodnie ugotować zupę. Duże znaczenie ma także materiał, z którego są wykonane garnki. Większość obecnie sprzedawanych garnków jest wykonana z aluminium, co znacznie zmniejsza ich koszt. Lepszą jakością charakteryzują się jednak np. garnki miedziane.

Jak działają i do czego służą szynkowary?

W naszej ofercie znajdują się też m.in. szynkowary, czyli urządzenia AGD, za pomocą których można przygotowywać domowe wędliny. Szynkowary wyglądają jak zwykłe garnki z pokrywką. Służą do wygodnego przygotowywania własnej szynki, mielonki lub rolady mięsnej. Dzięki samodzielnemu przygotowywaniu wędlin będziemy mieli pewność, ze znajdują się w nich tylko naturalne, wybrane przez nas przyprawy i inne składniki.

A może garnek ciśnieniowy?

Bardzo ciekawym rodzajem urządzenia są także garnki ciśnieniowe, które przypominają nieco także znajdujące się w naszej ofercie szybkowary. Tego typu urządzenia umożliwiają znacznie szybsze gotowanie potraw, dzięki wykorzystaniu wysokiego ciśnienia i gorącej pary wodnej.

Dlaczego my?

Szybka wysyłka

Wysyłka w ciągu
24 godzin

Czytaj więcej

Formy płatności

By zapewnić pełny komfort zakupów, serwis oferuje różne formy płatności

Czytaj więcej

Bezpieczeństwo

Gwarancja bezpiecznych zakupów i ochrona danych osobowych

Czytaj więcej

Kontakt

Tu znajdziesz kontakt do sklepu i ważne informacje związane z obsługą Klienta

Czytaj więcej