Przepraszamy za niedogodności.

Odkurzacze bezprzewodowe

Bardzo dobrym uzupełnieniem domowych urządzeń AGD do sprzątania są odkurzacze bezprzewodowe. Tego typu niewielkie odkurzacze zasilane są energią z akumulatorów lub z wyjmowanych baterii.

Zalety odkurzaczy bezprzewodowych

Odkurzacze bezprzewodowe mają wiele zalet. Przede wszystkim dzięki temu, że nie posiadają kabla zasilającego, nie musimy się martwić o to, że podczas sprzątania nam go nie starczy. Dużym atutem odkurzaczy bezprzewodowych są także ich niewielkie rozmiary, dzięki którym bez problemu powinno nam się udać nim dostać i odkurzyć nawet przestrzeń za meblami lub za poduszkami w meblach tapicerowanych.

Bardzo dużą zaletą odkurzaczy bezprzewodowych jest też to, że dzięki temu, że nie potrzebują kabla, można je wykorzystać do sprzątania także miejsc poza domem, czyli przede wszystkim wnętrza swojego samochodu, łódki czy przyczepy.

Jak wybrać odpowiedni odkurzacz bezprzewodowy?

Wybierając odpowiedni do swoich potrzeb ręczny odkurzacz bezprzewodowy trzeba koniecznie zwrócić uwagę na kilka opisujących dany model parametrów. Najważniejsza zawsze jest moc urządzenia – im będzie większa, tym urządzenie będzie sobie skuteczniej radziło z zabrudzeniami, ale jednocześnie też będzie się szybciej rozładowywało. Dlatego też koniecznie trzeba sprawdzić czas pracy odkurzacza na jednym ładowaniu. Istotne będzie też to, czy dany model odkurzacza można bezpiecznie stosować na mokrych powierzchniach oraz czy posiada także dodatkowe końcówki. Ostatnim, choć wcale nie najmniej istotną rzeczą jest też ciężar odkurzacza ręcznego oraz jego wielkość.

Dlaczego my?

Szybka wysyłka

Wysyłka w ciągu
24 godzin

Czytaj więcej

Formy płatności

By zapewnić pełny komfort zakupów, serwis oferuje różne formy płatności

Czytaj więcej

Bezpieczeństwo

Gwarancja bezpiecznych zakupów i ochrona danych osobowych

Czytaj więcej

Kontakt

Tu znajdziesz kontakt do sklepu i ważne informacje związane z obsługą Klienta

Czytaj więcej