Przepraszamy za niedogodności.

Odkurzacze domowe

W ofercie AFG Market znajduje się wiele rodzajów odkurzaczy domowych, czyli absolutnie niezbędnego elementu wyposażenia każdego domu czy mieszkania. Posiadamy wiele różnego rodzaju odkurzaczy, które można z łatwością dobrać do swoich potrzeb, czyli do częstości sprzątania oraz wielkości swojego domu lub mieszkania. Wybierając konkretny rodzaj odkurzacza trzeba też wziąć pod uwagę to, jaki odkurzacz będzie dla nas najwygodniejszy do stosowania. Jakie rodzaje odkurzaczy znajdziesz w AFG Market?

Standardowe odkurzacze workowe i bezworkowe

Podstawowym rodzajem odkurzaczy domowych są odkurzacze workowe lub bezworkowe. Odkurzacze standardowe cały czas są stosowane w większości domów. Ich największymi zaletami są łatwość i szybkość stosowania. W razie potrzeby takim odkurzaczem można bez problemu szybko wyczyścić z kurzu i z brudu wszystkie podłogi w domu. Wybierając odkurzacz workowy lub bezworkowy warto jest zwrócić uwagę na to czy posiada odpowiedni system filtrów, co znacznie usprawnia sprzątanie domu i sprawia, że po jego zakończeniu nie unosi się w nim już żaden kurz.

Roboty sprzątające

Bardzo dużą popularnością w ostatnich latach cieszą się tez roboty sprzątające, czyli odkurzacze automatyczne. Są to niewielkie, płaskie urządzenia AGD, które same odkurzają podłogi w domu. Nowoczesne roboty odkurzające potrafią się także same ładować, co jakiś czas podjeżdżając do umieszczonej na podłodze stacji ładującej. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które znacznie ułatwia utrzymanie porządku w swoim domu.

Odkurzacze bezprzewodowe

Dużym ułatwieniem w trakcie sprzątania mogą być też niewielkie odkurzacze bezpzewodowe. Takie urządzenia są zasilane energią z akumulatora lub z wymiennych baterii. Takim odkurzaczem można wygodnie wyczyścić meble tapicerowane, przestrzeń za meblami, a nawet odkurzyć wewnątrz swój samochód.

Oprócz tego oferujemy także wiele innych akcesoriów i rodzajów sprzętu AGD do sprzątania, m.in. czyściki i mopy parowe. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Dlaczego my?

Szybka wysyłka

Wysyłka w ciągu
24 godzin

Czytaj więcej

Formy płatności

By zapewnić pełny komfort zakupów, serwis oferuje różne formy płatności

Czytaj więcej

Bezpieczeństwo

Gwarancja bezpiecznych zakupów i ochrona danych osobowych

Czytaj więcej

Kontakt

Tu znajdziesz kontakt do sklepu i ważne informacje związane z obsługą Klienta

Czytaj więcej