Przepraszamy za niedogodności.

Trymery do włosów

W ofercie AFG Market znajdują się znakomite trymery do włosów, najbardziej cenionych producentów tego typu sprzętu AGD na rynku. Trymer do włosów bardzo często jest mylony z maszynkami do strzyżenia włosów. Tymczasem jest to urządzenie, które od zwykłej maszynki do włosów różni się funkcjonalnością. Trymer jest bowiem dużo bardziej uniwersalny i daje o wiele więcej możliwości.

Jakie są zalety i funkcje trymerów do włosów?

Trymer do włosów to bardzo uniwersalne urządzenie, za pomocą którego można skrócić i wymodelować owłosienie na różnych obszarach ciała. Trymery są więc dużo bardziej funkcjonalne od służących wyłącznie do golenia brody i wąsów golarek elektrycznych oraz od służących do skracania włosów na głowie maszynek do strzyżenia włosów. Każdy trymer ma dużą możliwość regulacji wysokości i szerokości noży, dzięki czemu pozwala precyzyjnie modelować włosy i dochodzić nawet do trudno dostępnych miejsc. Dzięki użyciu trymera do włosów z łatwością można wymodelować np. krzywo rosnące włosy na głowie, skrócić brodę i wąsy oraz pozbyć się niezbyt estetycznie wyglądających włosów z nosa czy z uszu.

Obecnie czołowi producenci sprzętu AGD do modelowania i pielęgnacji włosów oferują bardzo dużo rodzajów trymerów, które różnią się między sobą m.in. parametrami technicznymi, budową, designem oraz przede wszystkim funkcjami przycinania i modelowania włosów.

Jakie są zalety korzystania z damskiej golarki elektrycznej?

Korzystanie z golarki elektrycznej zamiast z depilatora lub z golarek jednorazowych niesie za sobą wiele różnorodnych korzyści. W porównaniu ze stosowaniem depilatorów, golenie włosów z zastosowaniem golarki elektrycznej jest dużo bardziej przyjemne, ponieważ jest całkowicie bezbolesne. W porównaniu z golarkami jednorazowymi, zastosowanie takie sprzętu jest z kolei dużo bardziej oszczędne, ponieważ nie trzeba wymieniać stosowanego sprzętu po każdym obcinaniu włosów. W dodatku nie ma przy tym ryzyka powstawania na skórze zaczerwienienia czy innego typu podrażnień.

Dlaczego my?

Szybka wysyłka

Wysyłka w ciągu
24 godzin

Czytaj więcej

Formy płatności

By zapewnić pełny komfort zakupów, serwis oferuje różne formy płatności

Czytaj więcej

Bezpieczeństwo

Gwarancja bezpiecznych zakupów i ochrona danych osobowych

Czytaj więcej

Kontakt

Tu znajdziesz kontakt do sklepu i ważne informacje związane z obsługą Klienta

Czytaj więcej